Voor onze mode gebruiken we voornamelijk biologisch katoen. Voor de productie van biologisch katoen is veel minder water nodig dan voor conventioneel katoen en we kunnen onze omgeving efficiënter gebruiken als het om grondstoffen gaat.
Biologisch katoen groeit ook zonder het gebruik van giftige pesticiden, herbiciden, synthetische meststoffen of genetisch gemodificeerde zaden. Daardoor heeft de productie veel minder impact op het milieu en is ze vriendelijker voor de huid. Het voelt heerlijk aan op je huid! Tranquillo, Duitsland
Je perfecte metgezel voor ontspannen momenten is onze heerlijk zachte Nicki Jacket.
Een grote kraag zorgt voor veel comfort en is ideaal voor koele dagen.
Twee zakken en brede manchetten aan de lange mouwen vervolledigen het ontwerp in een nonchalante snit.
Het damesjack wordt gesloten met een doorlopende ritssluiting - ideaal over een bijpassend jersey overhemd.
Kruip lekker weg in ons duurzaam gemaakte Nicki jack en geniet van de zachte stof.
Materiaal:
Nicki gemaakt van 80% katoen (biologisch), 20% gerecycled polyester, GOTS-gecertificeerd.
• GOTS-gecertificeerd, gemaakt van biologisch katoen
• ontspannen stijl
• zachte & pluizige stof
• losjes
Fijne was 30o Celsius. Merk: Tranquillo, Duitsland
€ 49,95
incl. btw en gratis verzending naar geselecteerde landen
Gratis verzending naar de volgende landen: Nederland Meer tonen Laat minder zien
Onze korte winterjas met verwarmende binnenvoering van sherpa fleece is je trouwe metgezel de komende winter. Blikvangers zijn duidelijk de 2-kleurige trekkoorden, waarmee je de capuchon en taillemaat naar wens kunt verstellen. In twee ruime klepzakken past alles wat je nodig hebt voor onderweg. Elastische banden aan de mouwen zorgen ervoor dat er geen briesje bij je binnenkomt. Rechte snede.
Materiaal: 100% biologische katoenen twill, 100% gerecyclede polyester sherpa stof
• duurzame stof
• elastische tailleband met trekkoord
Beschikbaar in kobaltblauw en lichtgroen
Fijne was 30o graden. Merk: Tranquillo, Duitsland
€ 109,95
incl. btw en gratis verzending naar geselecteerde landen
Gratis verzending naar de volgende landen: België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Nederland Meer tonen Laat minder zien
Maak kennis met je nieuwe parka voor de komende winter. De mouwzomen zijn omgevouwen en je kunt ze omslaan om de mouwen te verlengen.
Met een tweekleurig trekkoord kun je de taille en je capuchon naar wens aanpassen, terwijl een split in de zoom je volledige beenruimte garandeert. Twee gevoerde paspelzakken met stijlvolle knopen en een voering van geborsteld fleece houden je altijd warm.
De geweldige kleuren zorgt voor een goed humeur op grijze dagen. Beschikbaar in lichtgroen en kobaltblauw.
Materiaal: twill van 100% biologisch katoen, sherpastof van 100% gerecycled polyester
Fijne was 30o graden. Merk: Tranquillo, Duitsland
€ 119,95
incl. btw en gratis verzending naar geselecteerde landen
Gratis verzending naar de volgende landen: België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Nederland Meer tonen Laat minder zien
Deze twill parka van 100% biologisch katoen en zachte sherpa fleece voering mag niet ontbreken in je garderobe!
Materiaal: 100% biologisch katoen twill, geborsteld 100% gerecycled polyester sherpa fleece
Biologisch katoen van gecontroleerde biologische teelt
Duurzame stof. Rechte snede. Capuchon voering sherpa fleece
Opgestikte zijzakken met trekkoord in de taille, ritssluiting
Binnenvoering van geborsteld sherpa-fleece
Stijlen: groen, blauw
Fijne was 30o graden. Merk: Tranquillo, Duitsland.
€ 109,95
incl. btw en gratis verzending naar geselecteerde landen
Gratis verzending naar de volgende landen: België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Nederland Meer tonen Laat minder zien
Onze favoriete trenchcoat. Van robuust keperstof aan de buitenkant en knuffelzacht sherpa-fleece aan de binnenkant. Stijlvol, praktisch en duurzaam tegelijk!
Gemaakt van 100% biologisch katoen twill en geborsteld fleece gemaakt van 100% gerecycled polyester.
Getailleerde snit. Knie lengte. Decoratieve knopen in de halslijn.
Blinde rits achter de knooprand. Revers kraag en zijzakken.
Om dicht te knopen met 'be-Fabulous'-knopen. Textielen tailleband.
Stijlen: groen, blauw
Fijne was 30o graden. Merk: Tranquillo, Duitsland.
€ 99,95
incl. btw en gratis verzending naar geselecteerde landen
Gratis verzending naar de volgende landen: België, Nederland Meer tonen Laat minder zien
info@bello-eco.com
+31625060130 (+ WhatsApp )
Weegbree 4, 7491 LJ
Delden, Nederland
KvK 66735343
BTW Nummer: NL002434731B85
Retour of ruilen kan binnen de wettelijke termijnen . Klik hier voor meer info.
Zou het niet leuk zijn om mooie en duurzame kleding te kunnen huren? Het is goed voor u en ook goed voor onze planeet.
Wij bieden tevens een prachtige vintage collectie aan.
De verzendkosten binnen NL bedragen € 4,25.- ( 1-3 dagen) Gratis vanaf € 49.- .
De verzendkosten naar België bedragen € 6,75 (1-5 dagen ) Gratis vanaf € 90.- . De verzendkosten naar Duitsland, Italië en Frankrijk bedragen € 6,75 per bestelling. Gratis vanaf € 100.-
Onze verpakkingen zijn biologisch afbreekbaar, gerecycled of recyclebaar.
Om verzendkosten te besparen/CO2 emissie te verminderen kunt u uw bestelling zelf af komen halen of het bij een DHL servicepunt laten bezorgen (aangeven in de opmerking van de bestelling )